SUPERSPORT HNL

[VIDEO/FOTO] Slaven Belupo i Šibenik odigrali utakmicu s nepopularnim rezultatom; Hajduk ostao na drugom mjestu

06.08.2022 u 20:50

Nogometaši Slavena Belupa i Šibenika u susretu su 4. kola SuperSport HNL-a na Gradskom stadionu u Koprivnici odigrali 0:0

Bila je to utakmica u kojoj su napadači u potpunosti zakazali, domaći su imali nekoliko vlo izglednih prilika u prvom poluvremenu, ali nisu bili precizni u završnici, a gosti su im uzvratili na isti način u nastavku.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX sport

Ovim rezultatom oba sastava su stigla do učinka od pet bodova pa trenutačno zauzimaju treće i četvrto mjesto. Bod više s dvije utakmice manje odigrane ima drugi Hajduk, dok je na vrhu Dinamo sa 10 bodova.