ht prva liga

[VIDEO/FOTO] Sjajna utakmica Slaven Belupa i Osijeka završila je bez pobjednika, ali ne treba žaliti jer vidjeli smo čak četiri gola

11.04.2021 u 17:35

Nogometaši Slavena Belupa i Osijeka u susretu su 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Koprivnici odigrali bez pobjednika 2:2. Slaven Belupo je dva puta vodio golovima Bogojevića (36) i Knolla (52), no Osijek se uspijevao vraćati preko Žapera (45+1) i Kleinheislera (71)...

Sjajnu su utakmicu u Koprivnici odigrali Slaven Belupo i Osijek. Vidjeli smo čak četiri gola, ali i sjajnu igru obje momčadi...

Domaće je u prednosto od 1:0 u 36. minuti doveo kapetan Bogojević koji se nakon lijepog dvostrukog proigravanja s Knollom na sredini igrališta sjurio po desnom krilu i zatim sa sedam-osam metara jakim udarcem pogodio suprotni kut nemoćnog Ivušića.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Slaven Belupo - Osijek 1:0 (Bruno Blagojević, 36) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Osijek je uspio poravnati na 1:1 na samom isteku prvog poluvremena. Žaper je prihvatio loptu u desnom kutu domaćeg kaznenog prostora, izborio se za prostor za udarac i zatim prizemnim šutom pogodio bliži kut.

Slaven Belupo - Osijek 1:1 (Mihael Žaper, 45+2) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Početkom nastavka Slaven Belupo je stigao do nove prednosti, Glavčić je u 52. minuti uputio odličan ubačaj na glavu Krstanovića koji je spustio loptu na udarac Knollu koji sa osam metara nije mogao promašiti.

NK Slaven Belupo - NK OSijek 2:1 Knoll 52' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

Novo poravnanje osigurao je Kleinheisler koji je u 71. minuti prihvatio loptu na rubu kaznenog prostora, potom u solo-prodoru nanizao tri suparnička igrača prije no što je zatresao mrežu za konačnih 2:2.

NK Slaven Belupo - NK Osijek 2:2 Kleinheisler 70' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

Ovim bodom Osijek je barem nakratko preuzeo vrh ljestvice sa 62 boda, jednim više uz dvije utakmice više od drugog Dinama koji od 19.10 sati igra protiv Lokomtoive, dok je Slaven Belupo stigao na šresto mjesto s 26 bodova, koliko ima i sedmi Šibenik.

NK Slaven Belupo - NK Osijek 2:2, sažetak utakmice Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
NK Slaven Belupo - NK Osijek 2:2, izjave trenera Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport