DVOSTRUKI STRIJELAC

[VIDEO/FOTO] Junak Hajdukove pobjede Dario Melnjak nakon osvojenog trofeja na krcatom Poljudu: O ovome se sanja, ali da nije bilo njih...

27.05.2022 u 06:43

Nogometaši Hajduka su pobjednici SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. U spektakularnoj atmosferi krcatog Poljuda Splićani su pobijedili Rijeku 3:1 i osvojili sedmi Kup u klupskoj povijesti, prvi nakon 2013. godine.

Junak pobjede bio je Dario Menjak koji je zabio drugi i treći gol za Bijele. Podsjetimo Rijeka je povela preko Drmića u 13. minuti, Ferro je izjednačio u 24., a Melnjak golovima u 36. i 56. stavio točku na i.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport

Napustio je igru u 90. minuti utakmice uz ovacije s tribina. Nakon utakmice presretni Melnjak je rekao izjavio:

'Volim se naći pred golom. Igrači su me dobro nalazili, momčad mi jepuno olakšala da se nađem u tim situacijama'.

• +96
Slavlje Hajduka nakon pobjede i dodjela trofeja Rabuzinovo sunce Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec

O atmosferi tijekom utakmice i nakon nje je rekao:

'Što reći? O ovome se sanja!'

Valja podsjetiti da je Melnjak zabio dva gola za Hajduk i u polufinalnom susretu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa protiv Gorice (2:1) čime se promovirao u najvažnijeg igraća Splićana na putu do trofeja. Prvog nakon devet godina!