'gavro' spasio 'modre'

[VIDEO/FOTO] Iako je Dinamo bio bolji i upisao pobjedu, Zoran Mamić iznenadio je izjavom: Moram priznati da sam nakon utakmice pametniji

17.10.2020 u 18:36

Nogometaši Dinama svladali su u derbiju kola Goricu 3:2. Nakon prvih 45 minuta 'modri' su vodili 2:0, ali na samom početku nastavka, gosti su izjednačili. Ipak, imao je Zoran Mamić svog aduta, Marija Gavranovića koji je hat-trickom donio još jednu pobjedu aktualnom hrvatskom prvaku

'Čestitke momčadi, ali žao mi je što nismo potvrdili rezultat iz prvog poluvremena. Nesretno smo primili prvi gol, a moram priznati da sam nakon utakmice malo pametniji', rekao je nakon utakmice Dinamov trener Zoran Mamić.

Mamić je, zadovoljan prikazanim u prvom dijelu, na poluvremenu odlučio napraviti zamjenu. Iz igre je izvadio Kastratija, a umjesto njega uveo Gvardiola.

Odlučio je promijeniti sustav igre pa je s formacije 4-1-4-1 prešao na igru s trojicom u zadnjoj liniji. Rezultat je bio primljena dva gola u četiri minute. No, Mamić smatra da ta promjena nije utjecala na prvi gol.

'Ta promjena sustava koju sam napravio, iako ona nije utjecala na primanje prvog gola, nije ono što momčad prihvaća. Nažalost, nemam puno vremena za treninge. Nasreću, do utakmice s Feyenoordom je pet dana, naći ćemo način za dva zajednička treninga i pripremu za utakmicu', dodao je Mamić,a prenose 24 sata.

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i UEFA Europske lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.