riječ trenera

[VIDEO/FOTO] Dinamov trener imao je komentar na nastup Brune Petkovića

20.03.2022 u 18:43

U utakmici 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je kao gost u Koprivnici svladao Slaven Belupo posve zasluženo ali s minimalnih 1:0 (1:0)

Gosti su do pobjedničkog pogotka stigli u 20. minuti, a strijelac je bio Mislav Oršić.

'Teška utakmica, onakva kakvu smo i očekivali. S puno trke i puno borbe. Ali u konačnici mislim da smo zasluženo došli do ova tri boda', rekao je trener Dinama Željko Kopić nakon pobjede nad Slaven Belupom 1:0, a prenose 24 sata.

Mislav Oršić danas je bio junak jer ne samo da je zabio jedini gol već je prije njega postigao još jedan. No, on je poništen zbog zaleđa.

'Šteta, bila je stvarno lijepa akcija. Danas smo nešto opet malo zarotirali. Stavili smo Petkovića na poziciju gdje nam više može sudjelovati u kreaciji, a Andrića više naprijed. Nakon toga smo zabili taj drugi gol Oršića, prvi koji je priznat, usmjerili utakmicu u naš smjer. Do kraja poluvremena bili smo stabilni, bili smo dobri i pokušavali doći do drugog gola. A drugo poluvrijeme... Onako, puno duela, puno izbijanja lopte, puno dugih lopti... Napravili smo nešto i promjena, vratio nam se i Ademi te odigrao 30 minuta. Imamo puno razloga za zadovoljstvo'.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Trener Kopić pohvalio je Brunu Petkovića, koji je krenuo od prve minute zajedno s Komnenom Andrićem.

'Tražimo načine kako poboljšati napadačku igru i doći do veće kreativnosti, do kvalitetnijih lopti prema toj trećoj trećini. Bruno je odigrao dobru utakmicu danas'.