Atalanta je od prve minute furiozno krenula u utakmicu i svoju odličnu igru su okrunili hattrickom maestralnog Lookmana (12', 26', 75'). Ovo je prvi poraz u sezoni za Bayer Leverkusen i Gasperinijeva momčad je osvojila povijesni trofej za klub iz Italije

ATALANTA: Musso - Djimsiti, Hien, Kolašinac- Zappacosta, Koopmeiners, Ederson, Ruggeri - De Ketelaere, Lookman- Scamacca

BAYER LEVERKUSEN: Kovar - Stanišić, Tah, Tapsoba - Frimpong, Palacios, Xhaka, Hincapie - Grimaldo, Wirtz - Adli

• +9
Atalanta - Bayer Leverkusen, finale Europske lige (22.5.2024.) Izvor: EPA / Autor: DAMIEN EAGERS
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 83’

Atalanta čuva prednost i mirno privodi utakmicu kraju

• 76’

GOOOOOL!! Nastavlja se dominacija Atalante! Nakon sjajne kontre Lookman je izašao sam pred golmana i zabio je svoj treći gol na utakmici za 3:0!

• 63’

Nastavlja se pritisak Bayera, ali Atalanta se organizirano i dobro brani

• 58’

Prijeti Bayer! Frimpong je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i pucao je preko gola

• 54’

Bayer je preuzeo inicijativu na početku drugog poluvremena i pletu mrežu oko šesnaesterca Atalante