• L.K.
  • Zadnja izmjena 02.08.2022 21:40
  • Objavljeno 02.08.2022 u 18:34
Dinamo je odlično ušao u utakmicu, u 9. minuti su imali 2:0, golovima Perića i autogolom Padta. Ludogorec je u 22. minuti smanjio prednost pogotkom Tekpeteya i domaćini su dominirali do kraja prvog poluvremena. U nastavku Bugari su bili opasni, ali Modri su kasnije smirili ritam i momčad Ante Čačića je došla do velike i bitne pobjede

LUDOGOREC: Padt - Cicinho, Verdon, Plastun, Nedjeljkov - Piotrowski, Jordanov - Rick, Cauly, Tekpetey - Sotiriou

DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi - Baturina, Ivanušec, Oršić - Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minuta sudačke nadoknade

• 87’

Boško Šutalo je ušao umjesto mladog Baturine

• 83’

Kakva prilika za Dinamo! Menalo je izašao sam pred golmana i pucao je preko gola!

• 73’

Menalo je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative!

• 71’

Ante Čačić radi još jednu zamjenu, Menalo je ušao umjessto Oršića

• 70’

Sotiriou je bio najviši u skoku, ali greda je spasila Dinamo

• 68’

Ovo je mogao biti pogodak za Ludogorec! Sotiriou je primio povratnu loptu i s nekih 11 metara pucao po golu, ali Livaković je fantastično obranio