14.07.2011 u 18:11

Nakon što su u prvom kolu lako preskočili amatere iz Andore, momčad Varaždina u drugom kolu kvalifikacija za Europsku ligu igraju u Moldaviji protiv Iskra-Stala

Iskra-Stal - Varaždin 1:1 (1:1)

gotova je utakmica. Varaždinci se neporaženi vraćaju. Bravo!
90' ulazimo u posljednje trenutke utakmice
84' posljednjih par minuta prolazi u dominaciji Iskre. Kreirali su nekoliko dobrih prilika, no promjene rezultata nema
73' nova izrazito dobra prilika za Varaždin. Brlečić je bio blizu gola, ali mu domaći golman skida loptu s noge
68' kakva prilika za Varaždin. Glavica je promašio prazan gol! nevjerojatno
64' na priliku Iskre, odgovorili su i Varaždinci preko Aganovića čiji udarac brani Melenciuc
63' dobra prilika za Iskru. Pucao je Vyshnyakov, a Krklec je obranio krajnjim naporom
60' probudili su se Varaždinci, dobro je zaprijetio Glavica, no domaći golman brani
56' Vugrinec puca iz slobodnog udarca, ali neprecizno
55' mijenja i trener Toplak, izvukao je Sačera, a umjesto njega će igrati Aganović
53' opet gosti dominiraju, neprecizno je pucao Gorodeţchi
51' odmah u protunapadu prijete i domaćini preko Zacona koji je neprecizan
50' prva ozbiljnija prilika u drugom dijelu. Pucao je Sačer, ali pored gola
46' domaći trener je u svlačionici ostavio strijelca Ponomara, a umjesto njega na teren poslao Zacona
46' krenulo je nastavak utakmice

45' završilo je prvo poluvrijeme.
40' prijete i domaćini. Pucao je Leshchuk, na sreću pored gola
36' nakon kornera kojeg je izveo Glavina tukao je neprecizno Conjar
36' Vugrinec se našao u dobroj prilici, ali njegov udarac je blokiran
32' prilika za domaćine, pucao je Suchu, ali bez opasnosti po Krkleca
21' korner za Varaždin izveo je Glavina, no opasnosti za Iskru nije bilo18' Rudac je zbog oštrog starta zaradio žuti karton
17' gool 1:1! Nije dugo trajalo veselje Varaždina. Izjednačio je Ponomar

15' nastavlja se dominacija Varaždina. Prijeti Glavica, no domaći golman brani
12' gool za Varaždin! Tkalčić pogađa za vodstvo 1:0
9' gosti prijete preko Rudaca koji puca ali neprecizno
1' započela utakmica u Moldaviji

Iako u financijskim problemima, igrači trenera Toplaka u Moldaviju su se zaputili u nadi da bi mogli izvući dobar rezultat koji bi im u uzvratu na svom stadionu garantirao prolazak dalje. S obzirom na loše stanje u klubu, prolazak moldavskog predstavnika bila bi velika nagrada. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Iskra-Stal: Melenciuc, Novicov, Leshchuk, Uzbek. Kourouma, Porfireanu, Rudac, Gorodetchi, Vyshnyakov, Ponomar (od 46. Zacon), Suchu (od 66. Chebotaryov)
Varaždin: Krklec, Brlečić, Punčec, Sušac, Glavica (od 69. Golubar), Šimek, Sačer (od 55. Aganović), Tkalčić, Glavina, Conjar, Vugrinec