U drugoj utakmici subotnjeg programa 4. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Velikoj Gorici su igrali Gorica i Hajduk, a pobijedili su gosti iz Splita 3:1

NK GORICA: Banić - Musa, Jovičić, Steenvoorden, Krizmanić - Babec, Fruk - Pršir, Mitrović, Lovrić - Dieye

NK HAJDUK: Posavec - Lovrencsics, Simić, Elez, Dolček - Vuković, Krovinović - Sahiti, Livaja, Biuk - Mlakar

• +13
NK Gorica - NK Hajduk, HT Prva liga, 7.8.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL

NK Gorica - NK Hajduk 0:1 Mlakar 31'

NK Gorica - NK Hajduk 0:1 Mlakar 31' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Gorica - NK Hajduk 0:2 Vuković 45'

NK Gorica - NK Hajduk 0:2 Vuković 45' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Gorica - NK Hajduk 1:2 Lovrić 56'

NK Gorica - NK Hajduk 1:2 Lovrić 56' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Gorica - NK Hajduk 1:3 Livaja 87'

NK Gorica - NK Hajduk 1:3 Livaja 87' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • 90’

Završena je utakmica! Hajduk je stigao do prve, povijesne pobjede u Velikoj Gorici. 'Bili' su protiv Gorice slavili 3:1

• 90’

Prilika za Brodića da zabije za Goricu. Ali Posavec je spreman, brani taj pokušaj. Hajduk je sve bliže svojoj prvoj pobjedi u Velikoj Gorici

• 90’

Igrat će se pet minuta sudačkog dodatka

• 87’

GOOOOOOOOOL! Hajduk vodi 3:1! Zabio je Livaja nakon sjajnog duplog pasa s Mlakarom. Banić je bio nemoćan

• 81’

Livajaaaaaaaaaaaa! Zamalo treći gol u domaćoj mreži! Pucao je Livaja, ali još jednom okvir gola spašava Goricu. Lopta je zapela na stativi

• 74’

Pucao je Lovrić iz slobodnog udarca, ali neprecizno... Bilo bi bolje da je ubacio, a ovako je još jedna prilika Gorice upropaštena

• 70’

U redovima Gorice iz igre izlazi Mitrović, a ulazi Fran Brodić

• 67’

Još jedna promjena u Hajduku, Sahiti izlazi, a u igri je Čuić

• 65’

Domaća je momčad sad opasno pritisnula Hajduk, krenula je Gorica po izjednačenje, 'bili' se sada frčevito brane

• 64’

Gorica prijeti, pucao je Mitrović, ali golman Hajduka Posavec izbija njegov pokušaj u korner