POBJEDA NA GOSTOVANJU

Utakmica Podravke u znaku Zlatka Saračevića; minuta šutnje, posebni dresovi, ali i novi pozdrav u sjećanje na omiljenog trenera

28.02.2021 u 08:31

Rukometašice Podravke pobijedile su na gostovanju Sesvete 42:23 u 16. kolu 1. HRL za žene, a uoči početka utakmice održana je minuta šutnje za prerano preminulog trenera Zlatka Saračevića

Na dresovima u kojima igraju Prvenstvo Hrvatske, igračice Podravke će do kraja sezone nositi inicijale trenera Zlatka Saračevića i maleni znak srca, a na zagrijavanju majice s natpisom na leđima 'Saračeva banda' i brojem 17 koji je trener Zlatko Saračević, s ponosom nosio kroz svoje najveće pobjede, piše HRT.

• +13
Zlatko Saračević Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Utakmicu je s klupe vodio trener Antonio Pranjić, a najviše pogodaka zabila je Lea Franušić - njih deset.

'Koprivnička je ekipa upisala još jednu prvenstvenu pobjedu, a ona je u njihovim srcima i najznačajnija i najemocionalnija u ovoj sezoni. Današnjim startom na terenu pokazale su svoju snagu i spremnost da se okrenu novim izazovima koji ih čekaju s vječnom uspomenom na trenera Zlatka Saračevića, koji je prerano otputovao u vječnost i sada im aplaudira s nebeskih tribina', objavio je klub iz Koprivnice te dodao:

• +13
Posljednji ispraćaj Zlatka Saračevića Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX

'S ove su se utakmice pozdravile novim pozdravom 'Svi za Sarača' koji će i u utakmicama koje slijede čuvati uspomenu na sve lijepe trenutke koje su proveli kao ekipa.'