bundesliga

U Borussiji sigurno odahnuli kada su shvatili da na terenu neće biti Kramarića; dvije Olmove asistencije i Poulsenov gol za divljenje

17.10.2020 u 18:16

U derbiju 4. kola Bundeslige Borussia Dortmund je slavila s 1:0 kod oslabljenoga Hoffenheima, za koji nije igrao zaraženi Andrej Kramarić.

Za Borussiju su na klupi ostali Marco Reus i Erling Haaland, a ušli su zajedno u igru u 64. minute. U 78. minuti upravo je njihova akcija rezultirala Reusovim golom, jedinim na utakmici.

Naravno, svi se s nostalgijom sjećamo okršaja u lipnju kada je Kramarić s četiri gola sâm srušio Borussiju u Dortmundu.

Leipzig je slavio u Augsburgu s 2:0. Prvi gol je postigao u prvom dijelu Angelino na dodavanje Danija Olma, a pobjedu je potvrdio Danac Yussuf Poulsen (66), fenomenalnim golom, za kojeg mu je također aistirao Dani Olmo.

U ostalim susretima Stuttgart je s 2:0 pobijedio Herthu u Berlinu, Bayer je s 1:0 bio bolji od Mainza u gostima, dok je dvoboj Freiburga i Werder Bremena završen 1:1.