ŠPANJOLSKA U ŠOKU

U 92. minuti finala Eura ovome se nitko nije nadao!

01.08.2016 u 15:11

Francuska ženska nogometna U-19 reprezentacija osvojila je Europsko prvenstvo pobjedom u finalu protiv Španjolske rezultatom 2:1, no tko zna što bi bilo da Nahikari Garcia nije promašila iz blizine čistu priliku u sudačkoj nadoknadi...

Poput svojih muških vršnjaka, francuska ženska nogometna reprezentacija do 19 godina zavladala je ove godine Europom. Francuskinje su zaista igrale impresivan nogomet na Europskom prvenstvu završenom u nedjelju, a nakon trijumfa protiv Švicarske u polufinalu, svladale su i Španjolke u dramatičnom finalu.

O toj finalnoj utakmici vjerojatno se ne bi toliko pisalo da se u sudačkoj nadoknadi nije dogodilo nešto nevjerojatno. Naime, u 92. minuti Nahikari Garcia kod rezultata 1:2 imala je priliku jednu odbijenu loptu iz blizine pospremiti u mrežu, no umjesto u prazan gol, poslala ju je preko njega.

Španjolska javnost je očekivano u šoku nakon tako dramatičnog završetka i žali za propuštenom prilikom, no Garcia se može vaditi na teren koji je nakon snažnog pljuska bio u katastrofalnom stanju, a finale je zbog loših uvjeta u drugom poluvremenu čak i bilo prekinuto na pola sata...