u sjajnoj je formi

Trener Juventusa oduševljen je Mandžinim partijama, o Ronaldu nitko niti ne razmišlja

02.09.2018 u 12:15

Mario Mandžukić u novu je sezonu ušao maestralno, hrvatski je napadač 'prva violona' Juventusa, zabija, asistira, predvodi svoju momčad na terenu...

Gol već u drugoj minuti utakmice, pa fenomenalna asistencija petom za 2:1 pobjedu Juventusa na gostovanju u Parmi. Da, to je Mario Mandžukić koji briljira u dresu Juvea na samom početku sezone.

Dok se Cristiano Ronaldo još pokušava prilagoditi, Mandžo rastura. Navijači ga obožavaju, a ni trener 'stare dame' Massimiliano Allegri nije ravnodušan.

• +3
Mario Mandžukić Izvor: Reuters / Autor: STRINGER

'Mandžukić uvijek daje sve od sebe, ali stvarno nisam mislio da će biti u ovako dobroj formi nakon Svjetskog prvenstva', kazao je Allegri nakon pobjede kod Parme i nastavio:

'Mislio sam da ću ga morati uhodavati do listopada, ali sretan sam zbog njega i ekipe. Reprezentativna stanka koja slijedi će nam svima dobro doći.'