da čovjek ne povjeruje

Trener Dinama u nevjerici nakon što je ostao bez još jednog igrača: To nam je već četvrta ili peta takva ozljeda

27.10.2019 u 21:39

Dinamo je u derbiju 13. kola Hrvatski Telekom Prve lige pobijedio Osijek 1:0, ali trener 'modrih' Nenad Bjelica nema razloga za zadovoljstvo jer je igru već u 17. minuti morao napustiti Amer Gojak

Pobjeda protiv Osijeka zamalo je došla u pitanje u doslovno posljednjim trenucima susreta...

'Zasluženo smo pobijedili, igrali smo dobro. Doveli smo se u situaciju da Osijek ima priliku izjednačiti, ali su Livaković i Teophile sjajno reagirali. Mi smo do 70. minute trebali riješiti utakmicu i zabiti još koji gol', rekao je trener Dinama Nenad Bjelica nakon derbija s Osijekom.

Uoči utakmice Bjelica se našao u problemima.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

'Leovac je sinoć imao 'situaciju s djetetom', probdio je noć, nije ništa strašno, ali nisam htio da igra ovu utakmicu. Da se igralo u kasnijem terminu možda bi i igrao. Arijan Ademi nije bio spreman za utakmicu. On je individualno trenirao. Vidjet ćemo hoće li igrati u srijedu u kupu protiv Opatije', otkrio je Bjelica kojeg je dodatno 'izbila' ozljeda Amera Gojaka koji je u 17. minuti morao napustiti teren.

'Amer Gojak je ozlijedio gležanj. To nam je već četvrta, peta ozljeda zgloba ili problemi oko zgloba. Ademi, Andrić, Lešković, Kulenović... Sad i Gojak. Vidjet ćemo sutra, ali nadamo se da nije ništa strašno', kaže trener 'modrih'.

Prokomentirao je Bjelica i utakmicu...

• +15
Hrvatski Telekom Prva liga, 13. kolo, GNK Dinamo - NK Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

'Zahvaljujem našim navijačima na dolasku i bodrenju i mislim da smo i njima pružili dobru predstavu, pogotovo do 60. ili 65. minute. Potom smo malo fizički pali, dosta smo se potrošili u fazi napada, stvarali puno šansi. Osijek je imao priliku u 92. minuti, ali na svu sreću, nismo bili kažnjeni za naše propuštene šanse', zaključio je Nenad Bjelica.