vjeruje u prolaz

Trener Dinama potpuno iskren: Publika nam je opravdano zviždala

17.08.2017 u 23:18

Mario Cvitanović razočaran je igrom svoje momčadi u prvom poluvremenu protiv Skenderbeua ovog četvrtka, ali smatra da je u drugom bilo bolje i da će Dinamo u uzvratu proći dalje...

Dinamo je bio jako blizu poraz protiv albanskog kluba, no u posljednjoj minuti sudačke nadoknade Henriquez je uspio izjednačiti. Rezultat 1:1 kod kuće znao je u prošlosti biti sretan za 'modre' u europskim nokaut dvobojima pa nema panike u stručnom stožeru.

• +4
Europska liga, 4. pretkolo: Dinamo - Skenderbeu Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

'Prvo poluvrijeme nije bilo kako smo očekivali i publika nas je s pravom izviždala. Nije bilo energije ni emocije. Drugio dio je bio puno bolji, publika je to osjetila, na kraju nas gurala naprijed,' kaže Mario Cvitanović i dodaje:

'Žao mi je što nismo uspjeli pobijediti, pokazalo se da je svaki suparnik opasan kada im to dopustite. Idemo u Albaniju pobijediti, idemo proći, svi želimo Europsku ligu. Napravit ćemo sve da u tome uspijemo.'

Trener Dinama nada se da će u uzvratu na raspolaganju imati Soudanija koji je jako nedostajao momčadi u ovoj utakmici...