PROBLEMI U MADRIDU

Treći žuti kartoni 'unakazili' Real uoči derbija

14.03.2016 u 13:21

Madridski Real se rezultatski izvukao na gostovanju kod Las Palmasa, no iduću prvvenstvenu utakmicu čeka bitno oslabljen

Real zbog renomea mora nizati prvenstvene pobjede, iako im niti stopostotan učinak vjerojatno ne bi bio dovoljan za osvajanje naslova kraj odbjegle Barcelone- Kod Las Palmasa su iščupali pobjedu 2:1 u 89. minuti i od svog trenera Zidanea napravili cinika.

'Ako želimo osvajati trofeje moramo igrati pubno bolje. Ako nam oni nisu važni, možemo slobodno ponavljati igru iz drugog poluvremena,' upozorio je svoje igrače francuski trener.

Slijedi im ogled u nedjelju sa Sevillom koja u međuvremenu ima i europski ispit protiv Basela. Dobro za Real što do nedjelje može odmarati jer protiv Seville pravo nastupa nemaju stoperi Ramos i Pepe. Prvi je isključen u sučevoj nadoknadi, a Portugalac je dobio treći žuti i nameće se varijanta s Varaneom i Nachom u udarnoj postavi. Zidaneu i navijačima Reala ostaje za nadati se da će spomenuti dvojac spreman dočekati kraj dvoboja u nedjelju jer pravih alternativa u srcu obrane nemaju.