SERIE A

Treća sreća za Sassuolo i hrvatskog reprezentativca; upisana premijerna pobjeda

01.09.2023 u 20:42

U prvoj utakmici trećeg kola talijanske Serie A Sassuolo je pred svojim navijačima pobijedio Veronu 3:1 čime je upisao premijernu pobjedu u sezoni.

Prije ovog dvoboja Sassuolo je imao oba poraza, a Verona obje ligaške pobjede. Domaćin je poveo u 11. minuti kada je Pinamonti zatresao suparničku mrežu. Gosti su poravnali rezultat u 56. minuti, a strijelac je bio Ngonge. Čovjek odluke bio je Berardi koji je do kraja susreta postigao oba gola.

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za domaće.

Prvo je u 63. minuti lijepo okrunio polukontru svoje momčadi golom, dok je deset minuta kasnije bio precizan s bijele točke te je postavio konačnih 3:1.

Subotnji raspored donosi utakmice Bologna - Cagliari, Udinese - Frosinone, Atalanta - Monza i Napoli - Lazio, dok se u nedjelju sastaju Inter - Fiorentina, Torino - Genoa, Empoli - Juventus i Lecce - Salernitana.