liga prvaka

Tottenham demolirao Crvenu zvezdu, Bayern slavio u Pireju, Real jedva protiv Galatasaraya...

22.10.2019 u 23:41

Crvena zvezda u Londonu je primila pet golova od Tottenhama, PSG je također uvalio 'petardu', ali na gostovanju kod Club Bruggea. Mbappe je zabio tri, a Icardi dva gola za PSG. Madridski Real je u Istanbulu kod Galatasaraya slavio 1:0, a Juventus je u Torinu s dva gola Dybale svladao Lokomotiv 2:1

U skupini A madridski Real je bez ozlijeđenoga Luke Modrića slavio u Istanbulu kod Galatasaraya 1:0 golom Kroosa iz 18. minute.

Pobjeda Reala spriječila je PSG da postane prva momčad u povijesti Lige prvaka koja se plasirala u osminu finala nakon samo tri kola.

• +5
Galatasaray - Real Madrid, 3. kolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: TOLGA BOZOGLU

PSG je slavio kod Club Bruggea čak 5:0 uz tri gola Mbappea i dva Icardija.

U skupini B Bayern je preokretom slavio u Pireju protiv Olympiacosa 3:2.

Domaćini su neočekivano poveli golom El Arabija, a Lewandowski je izjednačio u 34. minuti, da bi Poljak svojim drugim golom u 62. minuti doveo momčad Nike Kovača u vodstvo. Tolisso je povećao na 3:1, da bi Guilerme smanjio u 79. minuti. Ivan Perišić je ušao u igru u 86. minuti.

• +4
Olympiacos - Bayern, 3. kolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: GEORGIA PANAGOPOULOU

Tottenham je u Londonu 'demolirao' Crvenu zvezdu 5:0 i izbio na drugo mjesto. Po dva su gola za Spurse zabili Kane i Son Heung-Min, a jednom je zabio Lamela.

U skupini D Atletico je teškom mukom u Madridu pobijedio Bayer Leverkusen 1:0, a pobjednički gol zabio je Alvaro Morata u 78. minuti.

• +6
Atletico M. - Bayer L., 3. kolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: KIKO HUESCA

Juventus je u Torinu od Lokomotiva gubio od 30. minute, kada je zabio Mirančuk, a izjednačio je Dybala u 72. minuti. Samo dvije minute kasnije Argentinac donosi potpuni preokret i pobjedu Juvea. Vedran Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu za Ruse.