nezaustavljivi 'građani'

Atalanta je u Manchesteru povela, a potom dobila 'petardu' za totalni debakl uz hat-trick Sterlinga i dva gola Aguera...

22.10.2019 u 23:23

Nogometaši Manchester Citya svladali su u susretu 3. kola C skupine Lige prvaka na svom stadionu Atalantu čak 5:1 i ostali vodeći s maksimalnim učinkom

Atalanta je hrabro ušla u utakmicu i povela, a potom primila pet 'komada' od raspoloženog engleskog prvaka.

U 28. minuti Fernandinho je napravio prekršaj nad Iličićem, a penal je Ukrajinac Malinovski pretvorio u vodstvo gostiju.

No, to je samo razljutilo trupe Pepa Guardiole, City je ubacio u brzinu više i nakon samo šest minuta stigao do izjednačenja.

Tako je u 34. minuti Aguero izjednačuje nakon preciznog dodavanja Sterlinga. Nakon toga je krenuo potop Atalante.

Četiri minute nakon izjednačenja Massielo je u svom šesnaestercu srušio Sterlinga, a Aguero je zabio iz penala za preokret i vodstvo Cityja 2:1.

• +5
Manchester City - Atalanta, 3. kolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL

U 46. minuti je za goste ušao u igru Mario Pašalić, a u 58. minuti Englezi su odigrali briljantnu akciju koju je završio Sterling za 3:1. Raspoloženi i nezaustavljivi Sterling je zabio svoj drugi gol (za 4:1) u 64. minuti, a treći (za konačnih 5:1) četiri minute kasnije.

U ovoj skupini su Šahtar i Dinamo odigrali 2:2.