Prvo je Gorica povela golovima G.Rukavine (25') i Mitrovića (27'), ali Varaždin se vratio u utakmicu preko Belcara u 42. minuti. U nastavku su gosti ubacili u brzinu više i pogocima Pršira (78') i Jurića (80') su riješili pitanje pobjednika, dok je za domaćina Drožđek (90') zabio za konačnih 4:2

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Nekić, Ba, Boršić - Belcar, Postonjski, Lusavec - Mitrovski, Dabro, Šego

GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Leš, Štiglec - Mrzljak - Pršir, Soldo - Mitrović, Matavž, Rukavina

28. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica 2:4 (Droždek, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica 1:4 (Jurić, 80') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica 1:3 (Pršir, 78') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica 1:2 (Belcar, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica 0:2 (Mitrović, 27') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica 0:1 (Gabrijel Rukavina, 25') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
28. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Gorica Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Varaždin je zabio počasni pogodak! Nakon sjajne akcije, Droždek je pospremio loptu u suprotni kut za 4:2

• 80’

GOOOOOL!! Novi gol za Goricu protiv Varaždinu! Nakon dobre kontre, Jurić je hladnokrvno zabio za 4:1!

• 78’

GOOOOOOL!! Gorica je povećala prednost protiv Varaždina! Pršir je napravio slalom kroz obranu i majstorski je zabio za 3:1

• 75’

Nova promjena kod Varaždina, Gudelj je ušao umjesto Šege

• 70’

Nekić je bio najviši u skoku nakon kornera, ali nije bio precizan

• 66’

Varaždin pokazuje više inicijative u drugom poluvremenu, ali Gorica se za sada dobro brani