borba za ligu prvaka

Strijelac Dinamovog gola uoči uzvrata u Maksimiru ima jednu veliku želju

23.08.2018 u 08:18

Dinamo iz švicarskog Berna, gdje je igrao prvu utakmicu play-offa Lige prvaka protiv Young Boysa, nosi odličnih 1:1. Istina, ulazak u utakmicu bio je loš, no u drugom dijelu, igrači Nenada Bjelice mogli su i do pobjede

Domaćini su zaprijetili već u prvoj minuti, a u drugoj su i poveli preko Mbabua. Mirisalo je na katastrofu.

Međutim, nakon desetak minuta igre, vidjelo se da Dinamo ne gubi glavu i da može biti ravnopravan suparniku favoriziranim Švicarcima.

Do kraja provg poluvremena stigao je do izjednačenja, a u nastavku je mogao i posve otkloniti dileme o putniku u skupine Lige prvaka.

• +11
Young Boys - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: EXPA/PIXSELL

No, Hajrovićeva je lopta završila na vratnici, a ostale su neiskorištene i jo dvije, tri odlične prilike.

Nakon susreta u Bernu gdje je Dinamo izborio 1:1 remi protiv Young Boysa, Mislav Oršić je izjavio:

'Utakmica je bila dosta teška. Primili smo gol odmah na početku i to je usmjerilo susret. Nismo imali neke šanse u prvom dijelu. U drugom nam je bilo puno lakše, izjednačili smo i ostvarili pozitivan rezultat. U uzvratu igramo doma, pred našim navijačima, nadamo se dobrom rezultatu i prolazu u Ligu prvaka', izjavio je strijelac Dinamova gola iz 39. minute.

'Mislim da smo svi zadovoljni pozitivnim rezultatom u Bernu. Sretan sam naravno i zbog svog pogotka. Bilo bi lijepo da Maksimir bude pun, treba nam podrška navijača', rekao je strijelac izjednačujućeg pogotka za Dinamo.

Uzvrat u Zagrebu igra se u utorak 28. kolovoza od 21 sat.