NEZAUSTAVLJIVI

Strašni Real i s rezervama rutinski u polufinale

28.01.2014 u 23:21

Rutinski su nogometaši madridskog Reala izborili prolaz prema polufinalu tamošnjeg Kupa kralja. S 'miješanim sastavom' su protiv Espanyola upisali devetu pobjedu u nizu i potvrdili prednost iz Barcelone

S dva puta po 1-0 je Real bio bolji od Espanyola. Ovog utorka je Real slavio na domaćem terenu, a jedini strijelac na utakmici, poslije asistencije Xabija Alonsa, je bio mladi 20-godišnji Jese Rodriguez. Pogodak je postignut već u sedmoj minuti, te se sve do kraja rezultat nije mijenjao.

Jedan dio svojih standardnih nogometaša je ovom prilikom odmarao trener Reala Carlo Ancelotti. Primjerice, hrvatski nogometaš Luka Modrić nije bio niti prijavljen za utakmicu, dok su na klupi ostali Benzema, Marcelo, Diego Lopez...

Cristiano Ronaldo je odigrao svih 90 minuta, ali se nije upisao među strijelce, dok su gosti ogled završili s igračem manje nakon što je drugi žuti karton u 76. minuti dobio Victor Sanchez.