Strašan pogodak Kramarića za potvrdu velike pobjede!

15.11.2016 u 22:47

• +8

Prijateljska utakmica, Sjeverna Irska - Hrvatska

Izvor: Reuters / Autor: Clodagh Kilcoyne

U Belfastu su prijateljsku utakmica igrali Sjeverna Irska i Hrvatska, a Čačićevi su igrači slavili s uvjerljivih 3:0 čime su nanijeli Sjevernoircima prvi domaći poraz nakon više od tri godine

OVDJE PRATITE TEKSTUALNI PRIJENOS
-------------------------------------------------
SJEVERNA IRSKA: Mannus - Hodson, McAuley, Evans, Brunt, Maggenis, Lund, McNair, Norwood, McGinn, Boyce
HRVATSKA: Kalinić - Jedvaj, Mitrović, Vida, Leovac - Rog, Bradarić, Badelj - Kramarić, Čop, Mandžukić

90' +2 - KRAJ UTAKMICE
88' - možda i najbolja prilika za domaćine, ali Laffertyjev udarac dobro zaustavlja Vargić
87' - Pivarić umjesto Roga
85' - domaći navijači napuštaju tribine
82' - Vargić ulazi umjesto Kalinića
72' - Mandžukić izlazi, ulazi Ante Ćorić
71' - izgubio je Vrsaljko jedan duel ali Kalinić povravlja nejgovu grešku i brani udarac Laffertyja
68' - GGGOOOLLL - Mandžukić je ukrao loptu domaćinima a onda Kramarić prekrasnim golom sa 25 metara zabija za 3:0

62' - nova promjena kod domaćih, ulazi Paton umjesto McGinna
59' - Vrsaljko ulazi umjesto Vide
58' - Boyceu jw pobjegla lopta preko crte, pa je sudac sa zadrškom dosudio aut za naše
56' - u igri je sada i Lafferty, umjesto ozlijeđenog Maggenisa a tribine su odmah živnule
53' - no Brozović s nekih 12, 13 metara šalje loptu visoko preko gola
52' - Evansovo dodavanja rukama je uhvatio Mannus pa je sudac dosudio indirektan udarac za naše
51' - Brozović ulazi umjesto Badelja
46' - domaćini su u nastavak ušli s tri nova igrača, a to su McLaughlin, Davis i McGivern

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45'+1 Rog je rukom zaustavio loptu; a slobodnjak za domaćine izveo je Evans no Kalinić hvata loptu a sudac Clattenburg poslao je momčadi na odmor
42' - i Sjevernoirci su imali korner, ali posve bezopasno
41' - ali nakon ovog ubačaja sudac je svirao prekršaj Jedvaja u napadu
40' - drugi uzastopni korner za Hrvatsku; pa onda i treći...
35' - GGGOOOLLL - Duje Čop zabija za 2:0, nakon Kramarićeva kornera Mitrović je prbacio loptu a igrač Sportinga nogom spremio za povećanje vodstva; Čopov prvi gol za reprezentaciju

22' - Hodsonov ubačaj pred gol Hrvatske, ali Kalinić je miran i pravovremen
18' - Mandžukić je ovim golom dostigao Eduarda da Silvu na listi najboljih hrvatskih strijelaca; ispred njih još je samo Davor Šuker s 45 golova. Oni su zabili po 29
14' - dobra akcija naših, Kramarić ubacio ali Leovac nije dobro zahvatio loptu
9' - GGGOOOLLL - Kramarić u prostor za Čopa a onda u gužvi Mandžukić s poda za 1:0 i vodstvo Hrvatske

5' - McNair je pucao jako, ali naši su izbili u korner
2' - opasna akcija domaćina
1' - počela je utakmice...
Početak susreta u Belfastu odgođen je za 15 minuta, na 21:00, zbog prometne nesreće koja je uzrokovala gužvu pri dolasku navijača.