Osijek dočekuje Basel u 2. pretkolu Europske nogometne lige. Susret u Gradskom vrtu od 20:45 možete pratiti na kanalu Arenasport 2 uz tekstualni prijenos uživo na tportalu

SASTAVI: (uživo od 20.45)

OSIJEK: Ivušić - Silva, Škorić, Majstorović, Talys - Jugović, Žaper, Kleinheisler - Bočkaj, Grezda, Erceg

BASEL: Nikolić - Widmer, Comert, Alderete, Padula - Stocker, Campo, Frei, Pululu - van Wolfswinkel, Cabral

• +6
Osijek - Basel, 2. pretkolo Europske lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Novi šok za Osijek. Sudac ponovno nije svirao penal za Osijek. Mierez je pao u šesnaestercu, ali sudac je samo odmahnuo rukom. Ponovljena snimka pokazala je da ipak nije bilo elemenata.

• 90’

Osijek svim silama želi zabiti za izjednačenje. Bijeli preskaču igru u nadi da će što prije doći do gola. Igra se treća od četiri minute nadoknade.

• 85’

Samuele Campo je izašao iz igre, a u igri je Jasper van der Werff (Basel).

• 84’

GOOOOL!!! Osijek je napokon uspio smanjiti. Marin Pilj je iz slobodnjaka pronašao Majstorovića koji glavom prosljeđuje loptu u gol za nadu Osijeka.

• 81’

Igru je napustio i Petar Bočkaj, a umjesto njega je na terenu Alen Grgić.

• 79’

Što je sada preživio Basel! Erceg je ostavio loptu za Miéreza koji ju je zviznuo s nekih 20 metara. Svi su je već vidjeli u golu, ali onda se ukazao golman Basela i uz pomoć stative spriječio Osijek da smanji vodstvo.

• 76’

Druga promjena kod Osijeka. Izašao je Kleinheisler, a ušao Pilj.

• 73’

Osijek pritišće u nadi da će doći do gola koji bi ga vratio u igru. Silva je sada atraktivno zavaljao svojeg čuvara, ali ništa od toga.

• 70’

Izašao je Pululu, a ušao mladi švicarski reprezentativac Julian Vonmoos.

• 68’

Šok za Osijek! Kleinheisler je s dvije ruke povučen na pod u šesnaestercu Basela, ali sudac je samo odmahnuo rukom. Velika nepravda za domaćine.