U odgođenoj utakmici 4. kola Hrvatski Telekom Prve lige, ove srijede u Puli su se sastali Istra 1961 i Dinamo. U dramatičnoj završnici Dinamo je ostao s devet igrača, naspram Istrinih deset, ali upisali su Modri pobjedu 2:0

ISTRA 1961: Lučić - Silva, Galilea, Perković - Lisica, Perera, Abdallahi, Daničić - Mišković, Beljo, Bande

DINAMO: Livaković - Šutalo, Theophile, Franjić - Ristovski, Ademi, Gojak, Ivanušec, Štefulj - Oršić, Andrić

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +10
Istra 1961 - Dinamo (odgođena utakmica 4. kola HT Prve lige) Izvor: Pixsell / Autor: Srecko Niketic/PIXSELL
Istra 1961 - Dinamo 0:1 (Amer Gojak, 10) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • 90’

Nakon sedam minuta nadoknade evo i kraja utakmice

• 90’

U zadnjoj sekundi dvoboja, Ristovski je iskoristio izlazak Istrina golmana s gola i pogodio je za potvrdu Dinamove pobjede 2:0

• 90’

Iličić je pucao s 12 metara, ali pokraj gola; Istra je skoro izjednačila; igrala se druga minuta sudačke nadoknade

• 89’

Što je ovo? Petković je izveo penal, ali sudac Strukan pokazao mu je drugi žuti, odnosno crveni karton

• 84’

Penal za Dinamo; Petković je prevario Lučića, a onda je na njega naletio Silva, srušio ga i zaradio žuti karton; odmah potom Silva je izašao, a ušao Iličić; pregledao je Strukan snimku, poništio žuti karton Silvi, a Lučiću dodijelo crveni karton

• 83’

Kopić izvlači Oršića a u igru šalje Perića, kako bi učvrstio zadnju liniju

• 80’

na klupi je prigovarao Slavko Blagojević, pa je i on zaradio žuti karton

• 80’

Drugi žuti za Theophilea; Dinamo će igrati u zadnjih deetak minuta s igračem manje