ovo je preočito

Srpski nogomet ne može bez skandala!

08.04.2017 u 10:36

U četvrtfinalu nogometnog Kupa Srbije, Partizan je pobijedio Voždovac 2:1 (0:1), ali je izjednačujućem golu Uroša Đurđevića u 80. minuti prethodila situacija zbog koje u Srbiji traže hitnu provjeru jer se sumnja u namještanje

Sporni trenutak dogodio se kada je sudac Dragan Čolović dosudio indirektni udarac zbog opasne igre obrambenog igrača domaćih. U namještenom živom zidu dvojica igrača Voždovca očekivala su udarac suparnika, ali su pritom raširili noge, što stvara dileme kod gledatelja i traži od organa NS Srbije hitnu reakciju.

U nastavku akcije postignut je gol jer lopta je prošla kroz noge jednog od te dvojice.

Zanimljivo je da je taj sporni trenutak ostao neprimijećen, da bi se dalje diskusija vodila o opravdanosti dosuđenog indirektnog udarca.

Međutim, nakon ove snimke u Srbiji je pokrenuta lavina jer sumnja se u namještanje.

Autor: YouTube