NEOČEKIVANI SUKOB

Srna i Kalinić se umalo potukli nakon ukrajinskog derbija!

21.05.2015 u 07:00

Hrvatski reprezentativci Darijo Srna i Nikola Kalinić našli su se na suprotnim stranama u polufinalu ukrajinskog Kupa, a nakon dvoboja Šahtara i Dnjipra došlo je do verbalnog obračuna, a umalo i fizičkog...

Kako javljaju ukrajinski mediji, od svih igrača na terenu upravo je zaiskrilo između bivših nogometaša Hajduka i hrvatskih reprezentativaca. Razlog nije poznat, ali vjeruje se da bi mogao biti kazneni udarac u 77. minuti koji je Šahtaru donio izjednačenje i samim time prolazak dalje u finale, s obzirom na pobjedu 1:0 u prvoj utakmici.

Inače, upravo je Kalinić doveo Dnjipro u vodstvo u 30. minuti, prije nego što je sporni penal Luiza Adriana anulirao prednost. Stvari su se zatim zaiskrile u završnici i sve je kulminiralo ružnim verbalnim obračunom Srne i Kalinića koji bi možda i završio tučnjavom da ih suigrači nisu rastavili.

Podsjetimo, Kalinić je s Dnjiprom ušao u finale Europske lige, a zabio je 18 golova ove sezone i postoji velika vjerojatnost da će ga Kovač opet pozvati u reprezentaciju za utakmice u lipnju, s obzirom na lošu formu svih naših ostalih glavnih napadača. Tada će biti zanimljivo vidjeti hoće li se iskre između njega i Srne ponovo pojaviti...