JONES JUNAK

Srna i Eduardo na Old Traffordu ispali iz Lige prvaka!

10.12.2013 u 22:50

Hrvatski nogometaši Darijo Srno i Eduardo da Silva oprostili su se od ovosezonske Lige prvaka nakon tijesnog poraza na Old Traffordu. Bayer Leverkusen ide dalje zahvaljujući pobjedi u San Sebastianu

Manchester United je na svome Old Traffordu pobijedio Šahtar s 1-0 i gurnuo ga u Europa ligu. U drugoj je, naime, utakmici Bayer Leverkusen kao gost svladao Real Sociedad (1-0) i prestigao Ukrajince na drugom mjestu.

Pobjedu Unitedu je osigurao Phil Jones koji se u 67. minuti dobro snašao nakon kornera i iz poluvoleja s desetak metara smjestio loptu u mrežu. Kapetan Darijo Srna je odigrao svih 90 minuta za Šahtar u svome 50. nastupu u Ligi prvaka, dok Eduardo nije ulazio u igru.

U San Sebastianu je pobjedu Bayeru osigurao Ömer Toprak, iskoristivši gužvu nakon kornera u 49. minuti. Real Sociedad je tako nastup u Ligi prvaka završio sa samo jednim osvojenim bodom.