DELEGAT SVE ZAPISAO

Sramota u tunelu poljudskog stadiona; ženska osoba gurnula glavnog suca u prsa

16.03.2024 u 21:16

Hajduk je doživio neugodan domaći poraz od Lokomotive (1:2) u 27. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige. Naravno, temperamentnim navijači(ca)ma Hajduka to nije bilo nimalo ugodno, te su se obračunali sa sucem Igoro Pajačem iz Sv. Ivana Zeline

Delegat Ivan Jurina iz Zaboka u zapisniku utakmice između Hajduka i Lokomotive (1:2) je napisao:

'Ponašanje domaće klupe većim dijelom vrlo bučno, a u 45+2, nakon označenog kraja poluvremena Dragan Blatnjak, pomoćni trener 1 prilikom izlaska s terena zbog prigovora glavnom sucu, prva opomena, te odmah potom zbog opetovanog prigovora glavnom sucu, druga opomena te nakon pokazanog crvenog kartona vrijeđanje glavnog suca: 'Pi*** ti materina, vidjet ćeš ti u tunelu, je*** ti mater'.

Isto tako nakon ovog opisanog incidenta u nastavku u tunelu neidentificirana ženska osoba gurnula je glavnog suca u prsa te mu otkinula sprej i bacila ga na pod.

sažetak dvoboja Hajduk - Lokomotiva 1:2 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel