RIJEČ TRENERA

Karoglan objasnio Livajin promašaj, ali i najavio čudo do kraja sezone

16.03.2024 u 20:11

Nogometaši Hajduka doživjeli su domaći 1:2 poraz od Lokomotive u 27. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige. Naravno, kada momčad koja mašta o naslovu prvaka izgubi već upisane bodove, razočarenje je još veće

Mislav Karoglan doživio je drugi poraz na klupi Hajduka. U 27. kolu SuperSport HNL-a na Poljudu je s 2:1 slavila Lokomotiva.

'Ovo su bodovi na koje smo računali. Dobro smo ušli u utakmicu. Kontrolirali smo posjed. Diallo? Bio je potpuno van utakmice. Crveni karton nam je bio šok. Ono što mogu zamjeriti je gol iz kornera, ne može lopta tako proći kroz pet metara. Početkom drugog poluvremena smo stiskali. Drugi ključan moment je bio penal. Da smo zabili imali bi otvorenu utakmicu. S igračem manje nemam što zamjeriti. Imali smo deset udaraca na gol, 60% posjeda', rekao je Karoglan, a zatim dodao:

'Prvih 20 minuta smo ih maksimalno kontrolirali. Vidio sam da smo raspoloženi na lopti. Da je bilo 11 na 11 siguran sam da bismo pobijedili. Puno sam lošijih utakmica vidio od Hajduka'.

Kako sada vidite rasplet prvenstva i što kažete na suđenje?

'Moramo pobijediti sve do kraja. Oba faula su bila. Gledaš utakmice, ovdje se progleda, negdje ne...Znam o čemu pričam, ali nije bitno'.

Mislite li da bi Hajduk sa svih devet pobjeda mogao postati prvak?