• L.K.
  • Zadnja izmjena 13.06.2022 22:41
  • Objavljeno 13.06.2022 u 19:20
Povijesna pobjeda Hrvatske, Vatreni su prvi puta u povijesti svladali Francuze. Poveli smo na početku utakmice Modrićevim golom iz penala. Domaćini su pritiskali cijelu utakmicu ali odličan Ivušić i spektakularna obrana su očistili bilo kakvu opasnost pred golom. Velika pobjeda Dalićeve momčadi i čeka nas zanimljiv nastavak Lige nacije

FRANCUSKA: Maignan - Koundé, Konaté, Kimpembe, Digne - Kamara, Guendouzi, Rabiot - Nkunku, Mbappé, Benzema

HRVATSKA: Ivušić - Stanišić, Erlić, Šutalo, Juranović - Brozović, Kovačić, Modrić - Pašalić, Brekalo, Budimir

• +37
Francuska - Hrvatska, Liga nacija, 2022. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • +10
Francuska - Hrvatska, hrvatski navijači Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Dalić radi još jednu zamjenu, Sučić je ušao umjesto Kovačića

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 88’

Vlašić se lijepo oslobodio za udarac na rubu šesnaesterca, ali Maignan je to lagano obranio

• 79’

Mbappé je pucao iz slobodnog udarca i lopta je otišla daleko preko gola

• 73’

Francuzi isto rade zamjenu, Coman je ušao umjesto Nkunkua

• 73’

Još jedna zamjena kod Hrvatske Kramarić je ušao umjesto Budimira

• 72’

Dalić je uveo Vlašića umjesto Brekala

• 72’

Jaoo, dobra šansa za Hrvatsku! Majer je pucao s ruba šesnaesterca, ali golman domaćina je bio siguran