Odlična utakmica se odigrala u Madridu. Inter je dobro ušao u utakmicu ali nisu realizirali svoje prilike i to je Kroos kaznio s prekrasnim pogotkom u 17. minuti. U drugom poluvremenu je Real bio bolja momčad i nakon isključenja Barelle, momčad iz Madrida je preuzela kontroli na utakmicom i golom Asensija u 79. minuti su riješili pitanje pobjednika i kao prvi u skupini idu u nokaut fazu Lige prvaka

REAL MADRID: Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Mendy ; Modrić, Casemiro, Kroos; Rodrygo, Jović, Vinicius

INTER MILAN: Handanovič; Škriniar, D'Ambrosio, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozović, Calhanoglu, Perišić; Džeko, Lautaro Martinez

• +4
Real Madrid - Inter, Liga prvaka, 7.12.2021. Izvor: EPA / Autor: Chema Moya
  • PSG - Club Brugge 4:1 (Mbappe 2' , 7' , Messi 38' 75' 11m , Rits 68')
  • RB Leipzig - Manchester City 2:1 (Szoboszlai 24' , Silva An. 71' , Mahrez 77')
  • AC Milan - Liverpool 1:2 (Tomori 29' , Salah 36' , Origi 55')
  • Ajax - Sporting 4:2 (Haller 11m 8' , Santos N. 23' , Antony 42' , Neres 58' , Berghuis 62' , Tabata 79')
  • Bor. Dortmund - Besiktas 5:0 (Malen 29' , Reus 11m 45' , 53' , Haaland 68' , 81')
  • Porto - Atl. Madrid 1:3 (Griezmann 56' , Correa 90' , De Paul 90' , Sergio Oliveira 11m 90')
  • Shakhtar - S. Tiraspol 1:1 (Santos Pedro 42' , Nikolov 90')
  • 90’

Kraj utakmice

• 81’

GOOOOL!! Asensio je zabio prekrasan pogodak s ruba šesnaesterca

• 71’

Još jedna zamjena kod Reala, Camavinga je ušao umjesto Casemira

• 71’

Rodrygo se sjurio u šesnaesterac i pucao prema golu, ali Handanović je dobro reagirao i obranio udarac

• 64’

Crveni karton za Barellu, nakon sukoba s Militaom!

• 60’

Trostruka zamjena kod Intera, Vecino, Sanchez i Vidal su ušli umjesto Calhanoglua, Džeke i Brozovića

• 58’

Casemiro je pucao s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Handanovića

• 54’

Prvi žuti karton na utakmici, zaradio ga je D'Ambrosio

• 52’

Casemiro je pucao glavom nakon kornera, i lopta je otišla preko gola

• 48’

Kakva je ovo sada bila prilika za Inter! Barella se sjurio u šesnaesterac Reala ali udarac je bio neprecizan i lopta je otišla preko gola