Dinamo je od prve minute krenuo furiozno u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golom Špikića u 41. minuti. U nastavku Rijeka se probudila i preko Selahija u 53. minuti su izjednačili. Modri se nisu predavali i Perić je u 81. minui zabio za 2:1, ali Sopićeva momčad je ekspresno odgovorila preko Mitrovića (89') za konačnih 2:2

RIJEKA: Labrović – Smolčić, Dilaver, Mitrović, Goda – Selahi – Pašalić, Fruk, Janković, Pjaca – Ivanović

DINAMO: Zagorac – Moharrami, Ristovski, Theophile, Perković – Mišić – Kaneko, Ademi, Baturina, Špikić – Kulenović

15. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 2:2 (Mitrović, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 1:2 (Perić, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 1:1 (Selahi, 53') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:1 (Visoke tenzije na Rujevici) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:1 (Špikić, 41') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:0 (Udarac Pašalića, 22') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Dinamo 0:0 (Prilika Ademija, 14') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOOOL!! Rijeka se vratila u utakmicu! Mitrović je ispratio ubačaj i spretno je zabio za 2:2

• 81’

GOOOOL!! Dinamo je opet poveo protiv Rijeke! Nakon ubačaja u gužvi u šesnaestercu Perić se najbolje snašao i zabio je za 2:1!

• 78’

Pašalić je opalio s 20-tak metara, ali Zagorac je fenomenalno reagirao i obranio je udarac

• 77’

Theophile je zaradio žuti karton

• 75’

Nove zamjene kod Dinama, Marin i Bulat su ušli umjesto Kaneka i Baturine

• 72’

Ulaze Banda i Obregon umjesto Tonija Fruka i Franjo Ivanović

• 71’

Ivanović je napravio slalom kroz obranu Dinama, ali pucao je daleko pored gola

• 66’

Jakirović radi dvostruku zamjenu, Vidović i Špikić su ušlli umjesto Moharramija i Špikića

• 61’

Velika šansa za Rijeku! Pjaca se sjurio u šesnaesterac i izašao je sam pred Zagorca, ali golman Dinama je odlično regirao i obranio je udarac