Hajduk i PAOK odigrali bez pobjednika na krcatom Poljudu. Bijeli su većinu susreta bili bolja momčad, propustili su mnoge šanse i pogodili dvije stative. Prva utakmice bez golova odluka o prolasku pada u Grčkoj

HAJDUK: Lučić - Moufi, Ferro, Šarlija, Melnjak - Sigur, Krovinović - Sahiti, Odjidja-Ofoe, Mlakar - Livaja

PAOK: Kotarski - Kedziora, Troost-Ekong, Koulierakis, Baba - Tsingaras, Filipe Soares - Narey, Konstantelias, A. Živković - Brandon

• +35
Hajduk - PAOK, 3. pretkolo Konferencijske lige, 10.8.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
Split: Koreto Torcide prema stadionu Poljud, Hajduk - PAOK Izvor: tportal.hr / Autor: Damir Petranović / tportal.hr
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 79’

Kod PAOK-a ulaze Thomas Murg i Magomed Ozdojev umjesto Konstanteliasa i Tsingarasa

• 79’

Diallo i Kalik su ušli umjesto Odjidja-Ofoea i Ferra

• 74’

Odjidja-Ofoe je silovito pucao s 20-tak metara i lopta je prohujala iznad prečke!

• 71’

Nova prilika za Bijele! Livaja je majstorski progirao Krovinovića koji se sjurio prema golmanu, ali obrana je u zadnji tren blokirala udarac