• L.K.
  • Zadnja izmjena 06.08.2022 08:51
  • Objavljeno 04.08.2022 u 19:15
Prekrasna europska večer na Poljudu! Hajduk je dominirao prvo poluvrijeme ali nisu uspjeli zabiti pogodak. U nastavku gosti su šokirali golom u 61. minuti, ali Bijeli su nastavili pritiskati i to su kapitalizirali golovima Melnjaka i Krovinovića. Momčad Valdasa Dambrauskasa došla je na korak do play-offa Konferencijske lige

HAJDUK: Kalinić – Mikanović, Simić, Elez, Melnjak – Grgić, Vuković – Sahiti, Krovinović, Biuk – Livaja

VITORIA GUIMARAES: Varela - Miguel, Mumin, Villanueva, Ogawa - Almeida, Semedo, Tiago Silva - Lameiras, Andre Silva, Da Luz

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +52
NK Hajduk - Vitoria Guimaraes, 3. pretkolo Konferencijske lige, 4.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Josko Ponos
  • +31
Split - navijači Hajduka na Rivi prije utakmice Hajduk - Vitoria Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 88’

GOOOOOOL!! Krovinović je zabio spektakularan pogodak i Hajduk vodi 3:1!

• 87’

Čolina je lijepo oslobio na udarac ali obrana je blokirala udarac

• 76’

GOOOOOOOL!! Melnjak je izašao sam pred golmana i zabio za vodstvo Hajduka!

• 69’

Zamjena kod Hajduka, Atanasov je ušao umjesto Vukovića

• 67’

GOOOOOOL!! Sahiti je zabio za izjednačenje Hajduka!

• 62’

GOOL!!! Portugalci su poveli iz kontre, Hajduk gubi 1:0

• 58’

Kakva prilika za Hajduk! Mikanović je našao Vukovića koji s peterca pucao pored gola!

• 56’

Biuk se sjurio u pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta je išla diretkno u golmana i to je bio lagan posao za Varelu

• 52’

Nelson se sjurio prema šesnaestercu, ali udarac je bio neprecizan i lopta je otišla daleko pored gola