POČELA JE LIGA PRVAKA

Spektakl na Nou Campu: Barca na Milan

13.09.2011 u 20:40

Počinje najbogatije nogometno natjecanje Liga prvaka. U utorak od 20.45 na rasporedu je osam utakmica prvog kola u skupinama E, F, G i H. Najzanimljiviji susret igra se na Nou Campu između Barcelone i Milana, a tekstualni prijenos pratite na tportalu

SKUPINA H

Barcelona - Milan 2:2

90+3' - kraj
90+2' - korner za Milan je izveo Seedorf, a najviši u skoku je bio Thiago Silva
85' - Messi se pokušao upisati u strijelce, ali njegov udarac je blokiran
80' - Barca ima 70 posto lopte u posjedu, Milan nikako ne može doći do gola i do prilike za izjednačenje
77' - Pedrov udarac završio je ravno u rukama Abbiatija
67' - Milan ne može ozbiljnije zaprijetiti
60' - opasno ubacivanje Alvesa, ali je Thiago Silva požrtvovano loptu izbio glavom dalje od gola
50' - David Villa je sjajno pogodio iz slobodnjaka

45' - kraj prvog poluvremena u kojem domaćin dominira
45' - Xavi je opalio, ali nije pogodio okvir vrata
35' - nevjerojatan gol, Messi je gurnuo oloptu pretrčao trojicu i gurnuo samome Pedru kojem nije bilo teško s par metara pogoditi za izjednačenje
32' - novi opsan pokušaj Messija, ali Milanov čuvar mreže je siguran
30' - Messi je izašao pred Abbiatija koji je obranio Argentinčev zicer
28' - Alves je ubacio, Villa pokušao volejem, ali je lopta otišla preko grede
25' - pletu mrežu Katalonci, ali njihovi ubačaji pred gol Milana zasad nisu donijeli pravu priliku
19' - Messi je iz slobodnjaka zatresao vratnicu
16' - nova kontra Milana, ali Boateng s ruba šesnaesterca, desno iskosa, puca visoko preko gola
10' - nakon pogotka Barca dominira
1' - kakav početak utakmice! U 24 sekundi Pato je pretrčao cijelu obranu Barce i svladao Valdesa.

Viktoria - BATE Borisov 1:1

69' - sjajno dodavanje Rudika za nepogrešivog Bressana
45+1' - u susretu nogometnih liliputanaca Česi su poveli preko Bakoša kojem je asistirao Jiraček

SKUPINA E

Chelsea - Bayer L. 2:0

90+3' - novo pojačanje Chelsea Mata je potvrdio pobjedu 'bluesa'
67' - mučenje domaćina prekinuo je David Luiz

Genk - Valencia 0:0

SKUPINA F

Olympiacos - Marseille 0:1

51' - Lucho Gonzalez je primirio Grke

Borussia D. - Arsenal 1:1

88' - Nijemci su zaslužili bod, pogodio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić
42' - Arsenal je poveo preko Van Persieja, iako je Borussia bila bolja

SKUPINA G

Porto - Šahtar 2:1

51' - Kleber je u izglednoj situaciji nepogrešiv
40' - Rakitskij je isključen nakon prekršaja na Moutinhu
28' - Hulk se iskupio i zabio 'bombu' s 35 metara
12' - kazna je brzo stigla, jer je domaću mrežu pogodio Luiz Adriano
10' - Hulk nije zabio iz jedanaesterca

APOEL - Zenit 2:1

76' - gosti su s igračem manje, jer je drugi žuti akrton dobio Bruno Alves
75' - sada je Manduca asistent, a Ailton strijelac
73 - Helio Pinto je dodao za Manducu, a ovaj je precizan
63' - Danny je pronašao Žirjanova koji je s 12 metara pogodio za vodstvo Rusa