Dinamo je ispao iz Supersport Hrvatskog kupa. Rijeka je u prvom poluvremenu zabila dva gola u tri minute, Obregon i Drmić su bili strijelci. U nastavku 'Modri' su preuzeli inicijativu i stvorili su pregršt prilika ali sreća nije bila na strani Dinama večeras. Tolić je smanjio prednost u 73. minuti ali to nije bilo dovoljno i Murić je pred kraj utakmice zabio gol i riješio pitanje pobjednika. Tomićeva momčad je uz odličnog golmana Labrovića i malo sreće prošla u polufinale

DINAMO: Zagorac - Moharrami, Šutalo, Theophile, Franjić - Mišić - Menalo, Ivanušec, Gojak, Oršić - Petković

RIJEKA: Labrović - Velkovski, Galović, Smolčić - Ampem, Čerin, Selahi, Vukčević - Pavičić - Drmić, Obregon

• +41
Dinamo - Rijeka, četvrtfinale SuperSport Kupa, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!!! Murić je iz kontre zabio i riješio pitanje pobjednika

• 90’

Labrović još jednom spasio goste! Ademi je nakon ubačaja solidno pucao ali golman gostiju je još jednom bio siguran i obranio je udarac

• 90’

Ristovski je odlično pucao s nekih dvadesetak metara i lopta je prošla malo preko gola

• 90’

Šest minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Maksimiru

• 84’

Nizaju se prilke pred golom gostiju! Tolić je dobro našao Petkovića u šesnaestercu koji je pucao pored gola

• 76’

Jaoo što je sada Oršić promašio! Ademi je ubacio loptu u peterac na Oršića koji je sa par metara pogodio prečku i promašio je siguran pogodak

• 74’

GOOOOOL!! Tolić se nakon ubačaja najbolje snašao u šesnaestercu i vratio je Dinamo u utakmicu