Slovenski mediji: Dinamo zasluženo razbio Koper

• Zadnja izmjena 14.07.2010 10:20
  • Objavljeno 14.07.2010 u 09:44
Dinamo - Luka Koper, Miroslav Slepička

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Antonio Bronic/PIXSELL

U prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka Dinamo je sa 5:1 na svom travnjaku pobijedio slovenskog prvaka Luku Koper. Slovenski mediji u svojim izvještajima slažu se da su 'modri' zasluženo slavili visokom pobjedom

'Nada u moguću senzaciju protiv Dinama u drugom pretkolu Lige prvaka za Luku Koper je nestala već u prvoj utakmici u Zagrebu. Iako su igrači Kopra sjajno započeli utakmicu i poveli već u 10. minuti, do kraja utakmice domaćini su postigli pet golova', stoji u Delu.

Slovenski 24ur sličnog je mišljenja te u članku pod nazivom 'Dinamova petarda Kopru', stoji.

'Igrači Kopra utakmicu u Zagrebu započeli su u skladu s najavama Mirana Pavlina koji je uoči utakmice tvrdio kako u glavni hrvatski grad dolaze ne izgubiti. Već u 10. minuti Kopar je poveo, no tada Dinamo postaje pravi gospodar na terenu i zabija pet golova.'

Svi slovenski mediji složni su u ocjeni da je Dinamo daleko bolja momčad od Kopra te da su 'modri' sasvim zasluženo došli do pobjede u Maksimiru. Dnevnik.si – Dinamo do vrha napunio Hasagičevu mrežu:

'Početak utakmice nije najavljivao visok poraz Kopra, jer su naši igrači poveli. No tada se sve okreće.'