POGLEDAJTE GOLOVE

Slaven slomio Istru; gostima presudili rani pogodak i sudačka nadoknada

25.11.2017 u 16:57

U prvoj subotnjoj utakmici 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Koprivnici je Slaven Belupo svladao Istru 1961 2:0

'Farmaceuti' su došli do važna tri boda s kojima su se učvrstili na sedmoj poziciji i pobjegli još dalje od opasne zone.

U sadržajnoj i borbenoj utakmici presudni trenutak dogodio se je već u trećoj minuti kada je poslije ubačaja s lijeve strane napadač domaćina Pero Pejić bio na pravom mjestu te je nogom sa oko sedam metara bio ubojit.

Slaven Belupo – Istra 1961 1:0, Pejić 3'

Poslije gola bilo je prilika s obje strane, više su ih imali domaći nogometaši koji su pogodili i vratnicu u drugom dijelu (Bogojević), ali mreže se nisu tresle sve do same završnice.

• +4
Slaven Belupo - Istra 1961, HT Prva liga - 17. kolo, 2017/18. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX

I zatim,  u prvoj minuti sudačke nadoknade, stigla je potvrda pobjede za Slaven.  Iz kontre je do svojeg šestog pogotka u sezoni došao najbolji strijelac Koprivničana Ivanovski za konačnih 2:0.

Slaven Belupo – Istra 1961 2:0, Ivanovski 90+1'

Slaven je na sedmoj poziciji sa 20 bodova, a Istra 1961, suočena sa ozljedama i stalnim odlascima zbog financijskih problema, ostala je deveta s 13 bodova.

Slaven Belupo – Istra 1961 2:0, 17. kolo 2017./18. (sažetak)