SJAJAN NIZ ZAPREŠIĆANA

Inter obranio petu poziciju od 'lokosa', na tribinama mizeran broj gledatelja

24.11.2017 u 20:12

U prvoj utakmici 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Zaprešiću su Inter i Lokomotiva odigrali 1:1, a oba pogotka pala su u drugom poluvremenu

Bio je to sudar pete i šeste momčadi prvenstva, a nakon 90 minuta tako je i ostalo. 'Lokosi' s bodom zaostatka gledaju u leđa 'žutima' koji se uz sve probleme i odlaske ključnih igrača (Puljić, Filipović) drže u gornjem dijelu ljestvice.

Trener Zaprešićana Samir Toplak radi fantastičan posao, a njegovi dečki nisu izgubili sada već šest utakmicu u nizu.

• +4
Inter - Lokomotiva, 19. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

U prvom poluvremenu bila je neiskorištena po jedna prilika sa svake strane, a golovi su došli u nastavku.

U 53. minuti igrači Intera imali su par loših reakcija što je iskoristio Šunjić koji se sjurio sa vrha šesnaesterca te je svladao Santinija.

Inter – Lokomotiva 0:1, Šunjić 53'

Slavlje gostiju trajalo je tek pet minuta, a tada se dogodio ubačaj s lijeve strane koji je Oluić u kaznenom prostoru zaustavio rukom. Sudac je pokazao na bijelu točku, a Mazalović postavio konačnih 1:1.

Inter – Lokomotiva 1:1, Mazulović 58' (11m)

Inače, dvoboj je igran pred praznim tribinama, prema službenom brojaču na stadionu je bilo tek 119 gledatelja.

Inter Zaprešić-Lokomotiva1:1