ht prva liga - 31. kolo

Slaven Belupo u Zaprešiću stigao do prve gostujuće pobjede ove sezone

28.04.2019 u 18:33

U pretposljednjem okršaju 31. kola HT Prve lige, Inter je u Zaprešiću dočekao Slaven Belupo i dopustio gostima da se kući vrate s tri boda i pobjedom 3:1

Iako ni Inter ni Slaven Belupo još nisu matematički izbjegli doigravanje za ostanak među prvoligašima, Slaven Belupu ovi su bodovi bili neophodniji.

Tako su gosti i krenuli u utakmicu, iako ove sezone još nisu osjetili pobjedu van Koprivnice.

• +11
Hrvatski Telekom Prva liga, NK Inter - NK Slaven Belupo Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

I već u 6. minuti, nakon spretne i brze rekacije Ivana Krstanovića, koji je izveo slobodni udarac na nepostavljenu domaću obranu, uposlio je Godu, koji lijepim udarcem uspjeva matirati domaćeg vratara Matkovića.

S tim se rezultatom i otišlo na odmor, a onda su vrlo brzo krenula nova uzbuđenja.

Prvo je Goda u 54. minuti olako predao loptu Bosecu, a ovaj pronalazi Coneva, koji zabia za 1:1.

Ipak, dok su domaći još slavili, gosti su preko Čanađije vrlo brzo došli u novo vodstvo. Krstanović je proigrao Limu, ovaj je dodao Čanađiji, a njemu nije bilo teško s 12, 13 metara ponovno poslati matkovića po lotu u mrežu.

Dvije minute kasnije, Slaven Belupo posve je srušio ambicije domaćih. Nakon asistencije Puclina, Delić je zabio za konačnih 1:3.

Inter ZaprešićSlaven Belupo1:3
RijekaRudeš3:1