IMA NAS SVAKAKVIH!

Slaveći gol kresnuo suigrača šakom u glavu

02.12.2010 u 13:00

Dosad smo se nagledali svakakvih proslava pogodaka, a jedna od brutalnijih je ona viđena u Seriji A prošlog vikenda. Strijelac Francesco Caputo prasnuo je šakom u glavu asistenta Emmanuela Rivasa. Zašto? Tko zna...

Cezena je pogodila za 1:0 u 62. minuti, a Bari je samo dvije minute kasnije izjednačio. Bila je to lijepa akcija asistenta Emmanuela Rivasa i strijelca Francesca Caputa okrunjena golom za veliko slavlje domaćih navijača i malo tko je primijetio kako su ta dva igrača 'proslavila' pogodak. Naime, valjda u žaru borbe ili je ideja bila fingirati udarac, tko bi ga znao, Caputo je pogodio šakom u glavu asistenta Rivasa. Sasvim je očito da Rivas nije očekivao takvu proslavu izjednačenja i da je umjesto nježnog zagrljaja iznenađujuće dobio 'bubotak' u oko.

No možda je to i novi trend proslave golova. U tom će slučaju biti zanimljivo...