SREĆOM NIJE NEPRIJATELJSKA

Skandal u prijateljskoj utakmici. Izbezumljeni sudac napustio teren, uslijedio je šou

03.07.2023 u 11:57

Svijet nogometa često donese neku zanimljivu priču u kojoj je rezultat potpuno nevažan

Jedna vrlo neobična stiže s prijateljske utakmice češke Slavije Prag i poljske ekipe Rakow.

Igrala se deseta minuta susreta kada je glavni sudac odlučio nakon rasprave iz igre isključiti igrača Rakowa. Prijateljska utakmica postala je puna neprijateljskog naboja prema sucu. Igrači Rakowa su krenuli u raspravu sa sucem koji je potpuno izbezumljen cijelim događajem zajedno s pomoćnim sucima napustio teren te se više nisu vraćali.

Uslijedio je šou. Momčadi su se dogovorile da utakmicu ipak odigraju. Sudačkog zanata do kraja utakmice prihvatio se trener Rakowa, a pomoćnici su mu bili pričuve s klupe Slavije.

Rezultat? Česi su pobijedili 2:1. Jedan gol su zabili sami sebi, a druga dva pospremili iza leđa golmana Rakowa, pobjedonosni u 91. minuti.