VELIKA LJUTNJA

Skandal Červarovih rukometaša u Našicama

28.02.2014 u 16:13

U 14. kolu rukometne SEHA lige Nexe je u Našicama iznenadio Metalurg 27:23, a u jednom trenutku gostujući igrači su napustili parket

Veliko iznenađenje priredili su rukometaši hrvatskog predstavnika, no utakmica neće ostati upamćena samo po pobjedi Našičana, nego i po potezu koji nitko ne želi vidjeti da se događa za vrijeme susreta.

Postalo je i službeno! Final Four SEHA lige održat će se u Novom Sadu u dvorani Spens. Čelnici regionalnog natjecanja potvrdili su da će sljedeće sezone sudjelovati i klubovi iz Slovenije i Mađarske.

U 51. minuti isključen je jedan Metalurgov igrač, pa zbog prigovora još dvojica. Nexe je tri igrača više iskoristio za tri pogotka za nedostižno vodstvo 25:19, a igrači makedonske momčadi su u tome trenutku napustili parket.

Njihov prosvjed usmjeren na suce nije dugo trajao, trener Lino Červar ih je vratio natrag pa je dvoboj ipak završen. Inače, Metalurg je i ranije u ligi imao primjedbe kako mu se sudi.

'Čestike Nexeu. Drugo poluvrijeme neću komentirati. Sve ste vidjeli', izjavio je Červar.