REFLEKSI MAČKE

Sjajna obrana zaustavila Luku Modrića u posebnoj utakmici

04.08.2015 u 20:14

Real Madrid je u prvom dvoboju Audi Cupa u Münchenu svladao Tottenham sa 2:0. Ionako posebna utakmica za Luku Modrića koji je odigrao 60 minuta mogla je biti još pamtljivija...

Luka Modrić i Gareth Bale prvi su put nakon odlaska iz Tottenhama istrčali nasuprot bivšem klubu. Obojica su istaknuli da, iako je riječ o prijateljskom dvoboju, ova utakmica nosi posebne emocije. I obojica su se skoro upisala u strijelce protiv Londončana...

Luka Modrić, koji je odigrao prvih 60 minuta, imao je jedna lijepi prodor koji je okončao udarcem s 20 metara. lopta je bila upućena u bliži kut, kamo se uputio i novi vratar Tottenhama Michel Vorm, no odbila se od bloka i promijenila smjer. No, Nizozemac je pokazao sjajne vratarske sposobnosti i refleksom mačke se vratio prema sredini gola i paradom spasio gol.

Ipak, Tottenhamu spasa nije bilo. Isco je dodao, a James Rodriguez pogodio za vodstvo 'kraljeva' u 36. minuti, a u 79. je konačan rezultat postavio Gareth Bale. U drugoj utakmici Audi Cupa igraju domaćin Bayern i AC Milan.