Osijek je kontrolirao većinu prvog poluvremena i zasluženo su došli do vodstva preko Kleinheislera u 38. minuti. U nastavku domaćini su stvorili par prilika, ali ih nisu uspjeli realizirati i to je Šibenik kaznio golom Burguija u 78. minuti. Rene Poms nije najbolje krenuo na klupi Osijeka

OSIJEK: Ivušić - Bartolec, Lončar, Čeberko, Leovac - Nejašmić, Žaper, Fiolić, Kleinheisler - Beljo, Mierez

ŠIBENIK: Rogić - Perić, M. Matić, Mesa - Salomon, Rak, B. Matić, Mina - Arai, M. Čanadi - Delić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Delić je pucao s distance, ali Ivušić je siguran

• 84’

Ovo je mogao biti pogodak! Jurčević je našao u šesnaestercu Miereza koji je pucao glavom malo pored gola

• 78’

GOOOOOL!! Burgui se predivno oslobodio na udarac u šesnaestercu i zabio je gol za 1:1!

• 66’

Mierez je izašao sam pred golmana, ali sudac je označio zaleđe

• 60’

Dobra prilika za Osijek! Kleinheisler se sjurio do ruba šesnaesterca i pucao je malo pored gola