Prvo poluvrijeme su obje momčadi igrali oprezno, PSG je ostavio bolji dojam ali nisu iskoristili svoje prilike. U nastavku Bayern je krenuo igrati hrabrije i to su okrunili golovima Choupo-Motinga u 61. i Gnabryja u 90. minuti. Velika pobjeda i Nagelsmannova momčad je osigurala četvrtfinale Lige prvaka

BAYERN: Sommer - Stanišić, Upamecano, De Ligt, Davies - Kimmich, Goretzka - Musiala, Muller, Coman - Choupo-Moting

PSG: Donnarumma - Danilo, Marquinhos, Ramos - Hakimi, Verratti, Vitinha, Fabian Ruiz, Mendes - Messi, Mbappe

• Tottenham - AC Milan 0:0

​​​​​​​

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 5 minuta sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOL!! Bayern je povećao vodstvo! Gnabry se primio pas u šesnaestercu i zabio je za 2:0

• 82’

Ramos je još jednom bio najviši u skoku nakon kornera i lopta je otišla malo pored gola!

• 76’

Zamjena kod PSG-a! Emery je ušao umjesto Ruiza

• 75’

Ovo je moglo biti opasno! Sane se sjurio u šesnaesterac i solidno je pucao, ali lopta je otišla pored gola

• 68’

Sane je zamijenio Choupo-Motinga

• 67’

Mbappe je iz okreta pucao, ali to je bio lagan posao za golmana

• 65’

Kakva prilika za PSG! Ramos je ispraio ubačaj u šesnaesterac i odlično je pucao glavom, ali Sommer je fenomenalno reagirao

• 61’

GOOOOL!! Bayern je hrabije krenuo u nastavku i poveli su protiv PSG-a! Veratti je napravio veliku grešku u šesnaestercu, Goretzka je našao Choupo-Motinga koji je s ruba peterca lagano pospremio loptu mrežu az 1:0