INTER POBIJEDIO

Samuel Eto'o žrtva rasističkih ispada

17.10.2010 u 16:13

U susretu sedmog kola Serie A Inter je na gostovanju pobijedio Cagliari 1:0, a pogodak odluke zabio je Samuel Eto'o u 39. minuti utakmice.

Utakmicu su obilježili rasistički napadi na kamerunskog napadača zbog čega je sudac Paolo Tagliavento u prvom poluvremenu prekinuo utakmicu na pet minuta. Nakon upozorenja da će utakmica biti okončana prekidom navijači su se smirili i susret je nastavljen.

Prema naputku Talijanskog nogometnog saveza suci od ove sezone imaju pravo prekinuti utakmicu zbog rasističkih ispada navijača.

Juventus je prošle sezone kažnjen igranjem jedne utakmice pred praznim tribinama, te velikom novčanom kaznom jer su njegovi navijači vrijeđali Interova napadača Maria Balotellija.