SPEKTAKL U ARENI

Rusi su nemilosrdni, 'medvjedi' pred teškim porazom

27.12.2013 u 20:04

Medvjedi u petak u 17:30 otvaraju Pan Arena Ice Fever protiv aktualnog prvaka - Dinama iz Moskve, a tekstualni prijenos prve od pet Medveščakovih domaćih susreta u nizu pratite u tekstualnom prijenosu tportala

Medveščak – Dinamo M. 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)

TREĆA TREĆINA

60' - kraj utakmice
60' - navijanje u Areni bez obzira na težak poraz
56' - GOOOL - 0:5 - Pestuško je probio Dekaniccha
51' - Rusi lome sve napade Medveščaka, ne žele dopustiti domaćinu ni počaski gol
47' - imaju 'medvjedi' opet igrača više
43' - novi podli udarac ruskih igrača je odsjeo na licu Vescea, ali suci im to dozvoljavaju
41' - 'medvjedi' su odmah propustili izglednu šansu s kojom bi možda barem malo zakuhali situaciju u utakmici

DRUGA TREĆINA

40' - drugih 20 minuta završilo je malim šaketanjem među igračima
38' - Dinamovi igrači se malo već i poigravaju, u nekim akcijama mogli su dotući domaćina, ali su željeli atraktivno odigravati
35' - GOOOL - 0:4 - nevjerojatno, kad se Medveščak kompletirao pao je pogodak, strijelac je Glazačev
33' - problemi za hrvatskog predstavnika, sada će morati igrati 3 na 5
30' - ne mogu 'medvjedi' stvoriti pravu opasnost pred golom prvaka KHL-a
25' - domaćin opet nije u dva navrata iskoristio što je imao brojčanu prednost na ledu, ne ide pa ne ide, Jerjomenko na golu Dinama je sjajan
21' - početak drugih 20 minuta

PRVA TREĆINA

20' - kraj prve trećine
18' - GOOOL - 0:3 - novi pogodak Moskovljana, bila je to 'bomba' Karpova
14' - Jessiman je izgubio živce, nesportski je plaicom udario ruskog hokejaša i 'medvjedi' su sedam minuta s igračem manje, teški trenuci
12' - GOOOL - 0:2 - domaćin je i treći puta imao igrača više, ali umjesto izjednačenja sjevnula je kontra, Mosaljov je prešao Fostera i povećao rusko vodstvo
9' - 'medvjedi' su dva puta imali po igrača više, dominaciju, ali to nisu iskoristili
5' - sada je gužva pred golom Dinama koja je završila s nekoliko tučnjava domaćih i gostujućih igrača
3' - GOOOL - 0:1 - nevjerojatan gol, Rusi su na silu ugurali pak u mrežu, u velikoj gužvi pred golom 'medvjeda'
1' - počela je utakmica

- početak utakmice je kasnio 15 minuta
- dvorana je dobro ispunjena

'Medvjedima' je prvi gost u zagrebačkoj Areni aktualni prvak KHL-a i trenutno prvoplasirana momčad lige - veliki Dinamo iz Moskve.

'Bit će ovo cool doživljaj. Potpuno novo iskustvo za mene, ali i ostale igrače kojima je ovo prva sezona u Medveščaku', ispričao je napadač Michael Ryan.

'Toliko sam uzbuđen kada shvatim da ćemo ovdje, na ovom mjestu, igrati pred 15.000 ljudi. Gledao sam neke video isječke od prošlih sezona, a i igrači koji su već igrali u Areni puno su nam pričali o tome.'

Prvi susret u Moskvi završio je tijesnom pobjedom 4:3 Moskovljana.