Rumunjski drugoligaš izgubio od trećeligaša 31:0

• Zadnja izmjena 30.08.2012 12:24
  • Objavljeno 30.08.2012 u 12:24
nogometna lopta

Izvor: Pixsell / Autor: Pixsell

Nogometaši drugoligaša Buftee upisali su se u povijest Rumunjskog kupa, ubilježivši najteži poraz ikad u tom natjecanju. Vjerovali ili ne, izgubili su od trećeligaša Bercenija s 31:0

Buftea je u svibnju ušla u drugu rumunjsku ligu, ali je financijski kolaps kluba doveo do egzodusa igrača. U novu je sezonu momčad ušla uglavnom s igračima iz juniorskog pogona u kojem očito i nema previše talenta. Jer kako drugačije objasniti da, bez obzira na neiskustvo, mogu primiti 31 gol od trećeligaša. Na poluvremenu je, inače, rezultat bio 12:0.

Logičnim se nameće i pitanje kako se Buftea misli nositi s drugoligaškim klubovima u predstojećoj sezoni kad od trećerazredne momčadi prima gol u prosjeku svake tri minute.

'Sram me je hvaliti se ovim rezultatom. Ali, nije naša krivica što je Buftea odlučila obezvrijediti ovo natjecanje', izjavio je predsjednik Bercenija Stephan Stana.